Maciej Wysocki

Maciej Wysocki | Osteopatia | Fizjoterapia

Jestem specjalistą z dziedziny fizjoterapii z wieloletnim doświadczeniem w pracy z pacjentami. Tuż po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, rozpocząłem prowadzenie indywidualnej praktyki, równocześnie rozwijając i doskonaląc swoje techniki pracy (liczne kursy i szkolenia). Dodatkowo studia osteopatyczne na Still Academy of Osteopathy pozwoliły mi na dużo szersze spojrzenie na złożoność problemów w ludzkim ciele i możliwości ich eliminowania.
Niezmiennie od wielu lat pomagam swoim pacjentom w ostrych stanach bólowych, chronicznych problemach pochodzenia stawowo – mięśniowego oraz wielu innych dolegliwościach. 

Dlaczego warto korzystać z pomocy osteopaty/fizjoterapeuty?

Fizjoterapia i osteopatia to dziedziny medycyny, które wychodzą naprzeciw potrzebom szerokiej grupie osób poszukujących pomocy zarówno u lekarzy, jak i farmaceutów. Tam, gdzie kończą się możliwości powyższych często bardzo skuteczna okazuje się współpraca z fizjoterapeutą lub osteopatą.
Osoba o takich kwalifikacjach stawia sobie za cel przywrócenie sprawności pacjenta, zniwelowanie dyskomfortu podczas codziennych aktywności, podniesienie wydajności u sportowców, likwidację stanów zapalnych i obrzęków czy podniesienie ogólnej sprawności. Podczas pojedynczej wizyty stosowane są różne techniki pracy z ciałem, m.in. terapia manualna, masaż tkanek głębokich, manipulacja powięzi czy suche igłowanie.
Osteopata musi wykazać się zarówno wiedzą, doświadczeniem, jak i intuicją, by zlokalizować źródło bólu czy ograniczenia, a następnie skutecznie z nimi pracować.

DOBRZE DOBRANA TERAPIA
TO KLUCZOWA KWESTIA W LECZENIU BÓLU

WYSOCKI FIZJOTERAPIA

ul. Starobojarska 8 lok. 2

15-073 Białystok

+48 698 450 320

    Pole wymagane
    Pole wymaganeNieprawidłowy adres e-mail
    Pole wymagane
    Zgoda wymagana